Kariéra

Níže jsou pozice pro které hledáme obsazení.

Montážní dělník

Požadujeme

Naši prioritou, kterou požadujeme od každého pracovníka je kladný přístup k práci.

Nabízíme

Elektromontér

Požadujeme

Na pozici elektromontéra požadujeme SOU/SŠ vzdělání v oboru Elektro a řidičský průkaz. Dále požadujeme samostatnost a flexibilitu. Vaše praxe je pro nás výhodou.

Nabízíme

Jak vybrat tepelné čerpadlo a parametry?

Výběr čerpadla nemusí být jednoduchý, záleží na více parametrech. Základní obrázek si zajisté dokáže udělat každý. Ale pro nejlepší výsledek a tedy nejvhodnější volbu pro největší úsporu je důležité aby jste využili služeb kvalifikované firmy, která sama určí jaký typ čerpadla je pro Váš objekt nejvhodnější.

Důležité parametry

Není nižší spotřeba spíše u elektrokotle?

Standartně se u menších objektů investice do tepelného čerpadla nevyplatí, avšak u objektů nad 20m2 je návratnost tepelného čerpadla kolem 6-7 let.

A co u plynového kotle?

Zásadní otázkou je zde, jestli je již plyn do budovy zaveden. V takovém případě je investice za instalaci obdobná, avšak tepelné čerpadlo může přinést úsporu o cca 30 – 40% nižší. Úspora u plynového kotle zde nastane jen u velkých objektů kde je již vše zavedeno a připraveno.

Není nejlepší dřevo nebo uhlí?

V tomto případě jsou náklady na vytápění velice podobné. Nevýhodou topení pevným palivem je, že musíte mít prostor na skladování a i jeho obsluha a údržba je složitější. Tepelné čerpadlo oproti tomu nabízí komfortní obsluhu a navíc díky tomu dostanete lepší tarif od dodavatele elektřiny a tedy uspoříte za provoz běžných domácích spotřebičů.

Produkty

Nabízíme různou škálu produktů.